Menu
Promocje
Biustonosz z włókniny - BIAŁY 10szt.
Biustonosz z włókniny - BIAŁY 10szt.
Dostępność: 49 op.
13,42 zł 9,99 zł 10,91 zł 8,12 zł
op.

Najlepsze artykuły sanitarne i higieniczne dla każdego

Zapraszamy klientów do zapoznania się z ofertą naszego sklepu emedical24.pl obejmującą artykuły o przeznaczeniu sanitarnym i higienicznym. Nadają się one do stosowania w placówkach służby zdrowia, biurach, firmach czy też prywatnych gospodarstwach domowych. Dzięki takim produktom możliwe jest utrzymanie wysokiej higieny i czystości w domach oraz miejscach pracy. Warto zaznaczyć, że nasz sklep może pochwalić się szerokim wyborem rodzajów takich produktów, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł i spełniają wszystkie normy higieny oraz jakości. Nasi pracownicy chętnie pomagają klientom w wybraniu właściwego produktu spośród wszystkich dostępnych w naszym sklepie. Każdemu gwarantujemy najlepszy towar, profesjonalną obsługę i szybką dostawę zamówionych artykułów.

RĘCZNIK CELULOZOWY XXL 2W.  BIAŁY OP.2 SZT (240metrów w 1 roli))) RĘCZNIK CELULOZOWY XXL 2W. BIAŁY OP.2 SZT (240metrów w 1 roli)))
Dostępność: 11 op.
Producent: GRASANT
Cena: 87,26 zł (netto: 70,94 zł )
op.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 0,7L Pojemnik na odpady medyczne 0,7L
Dostępność: 0 szt.
Producent: Plaspol
Cena: 2,92 zł (netto: 2,37 zł )
Pojemnik na odpady medyczne 10L Pojemnik na odpady medyczne 10L
Dostępność: 24 szt.
Producent: Plaspol
Cena: 12,47 zł (netto: 10,14 zł )
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 1L Pojemnik na odpady medyczne 1L
Dostępność: 0 szt.
Producent: Plaspol
Cena: 4,13 zł (netto: 3,36 zł )
Pojemnik na odpady medyczne 2L Pojemnik na odpady medyczne 2L
Dostępność: 0 szt.
Producent: Plaspol
Cena: 3,16 zł (netto: 2,57 zł )
ProFloor Uni - płyn do mycia podłóg 1L ProFloor Uni - płyn do mycia podłóg 1L
Dostępność: 3 szt.
Producent: SCHULKE
Cena: 13,78 zł (netto: 12,76 zł )
szt.
zobacz więcej
ProFloor Uni - płyn do mycia podłóg 5L ProFloor Uni - płyn do mycia podłóg 5L
Dostępność: 1 szt.
Producent: SCHULKE
Cena: 42,94 zł (netto: 34,91 zł )
szt.
zobacz więcej
Prowash Fixi - płyn do do mycia sanitariów na bazie kwasów 1L Prowash Fixi - płyn do do mycia sanitariów na bazie kwasów 1L
Dostępność: 4 szt.
Producent: SCHULKE
Cena: 24,69 zł (netto: 20,07 zł )
szt.
zobacz więcej

Rodzaje artykułów higieniczno-sanitarnych

Jeśli chodzi o placówki służby zdrowia to niezwykle ważną rolę odgrywają w nich pojemniki na odpady medyczne. Są one szczelne i odpowiednio oznakowane. Artykuły higieniczno-sanitarne tego typu pozwalają na składowanie zużytych igieł, wenflonów, skalpeli oraz innych narzędzi medycznych. Pojemniki takie są zamykane na stałe i ze względów higieny oraz bezpieczeństwa, są one produktami jednorazowego użytku. Innymi akcesoriami o podobnych zastosowaniach są trwałe i elastyczne worki na odpady.

Do grona produktów higieniczno-sanitarnych można też zaliczać różnego rodzaju ręczniki papierowe, papier toaletowy, chusteczki higieniczne (suche i nawilżane) czy też ściereczki z wiskozy do czyszczenia różnych powierzchni. Wszystkie te wyroby są produktami jednorazowego użytku i odpowiadają za zapewnienie wysokiego poziomu higieny w domu albo miejscu pracy.

Artykuły higieniczno-sanitarne to również różnego rodzaju preparaty i akcesoria do mycia oraz czyszczenia różnych powierzchni i miejsc. Warto zwracać uwagę na płyny do mycia podłóg, płytek ceramicznych oraz innych zmywalnych powierzchni. Produkty takie skutecznie likwidują zanieczyszczenia, a także różne groźne zarazki i drobnoustroje. Preparaty tego rodzaju są dostępne w wersjach do zastosowań domowych oraz do wykorzystywania w branży medycznej. Te oraz inne preparaty świetnie radzą sobie w połączeniu z czyściwami celulozowymi lub mopami i nakładkami do nich.

Zalety stosowania produktów higieniczno-sanitarnych

Na rynku można znaleźć wiele produktów o przeznaczeniu sanitarno-higienicznym. Warto inwestować w takie wyroby, ponieważ zapewniają one najwyższy poziom czystości higieny nie tylko w domach, ale również w gabinetach kosmetycznych i placówkach medycznych, które wymagają najwyższych standardów w tym zakresie.

Przy wyborze produktów higieniczno-sanitarnych, należy zwrócić uwagę na renomę producenta i opinie innych użytkowników, jednak najważniejsze jest dopasowanie akcesoriów i preparatów do konkretnych zastosowań. Należy również upewnić się, czy konkretne wyroby posiadają odpowiednie atesty i są zgodne z wymaganiami istotnych norm i standardów obejmujących jakość i higienę. Na higienie i zdrowiu nie należy oszczędzać. To właśnie dlatego wybór produktów najwyższej jakości jest taki ważny.

inni kupili
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl