Produkt miesiąca
PRZEŚCIERADŁO CELULOZOWE KLEJONE 2W 60/80mb
PRZEŚCIERADŁO CELULOZOWE KLEJONE 2W 60/80mb
Dostępność: 192 szt.
31,61 zł 29,27 zł
szt.
Rękawice nitrylowe NITRYLEX GREEN "M" 100szt.
Rękawice nitrylowe NITRYLEX GREEN "M" 100szt.
Dostępność: 11 op.
20,56 zł 19,04 zł
op.
Torebki do sterylizacji MEDIBAG 57mm x 105mm 200szt
Torebki do sterylizacji MEDIBAG 57mm x 105mm 200szt
Dostępność: 0 op.
29,28 zł 27,11 zł
Rękawice nitrylowe NITRYLEX classic BLUE "S" 100szt
Rękawice nitrylowe NITRYLEX classic BLUE "S" 100szt
Dostępność: 23 op.
14,33 zł 13,27 zł
op.
O nas

 

 

EWA-MEDICAL Ewa Stępniewska jest wyjątkowym Centrum Zaopatrzenia Medyczno-Kosmetycznego. Misją firmy jest zapewnienie klientom doskonałych produktów, wyróżniających się najwyższą jakością oraz atrakcyjnymi cenami, z jednoczesnym zachowaniem najwyższych standardów obsługi.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich placówek i gabinetów związanych z branżą:

  • medyczną,
  • kosmetyczną,
  • weterynaryjną,
  • firm, a także do klientów indywidualnych (produkty z naszego asortymentu sprawdzą się także w domach).

 

Osoby zatrudnione w Dziale Handlowym nie tylko odbiorą telefon i odpiszą na maile, ale także bardzo chętnie podpowiedzą i doradzą. Z kolei pracownicy magazynu zadbają o sprawną obsługę logistyczną wszystkich zamówień. Dbamy o to, aby każdy klient był w pełni zadowolony z zakupów u nas.

Zalety współpracy z EWA-MEDICAL to między innymi:

  • profesjonalny serwis i doradztwo,
  • oszczędność czasu oraz pieniędzy,
  • ekspresowa wysyłka,
  • dostęp do wielu produktów najwyższej jakości.

Dla lojalnych klientów, decydujących się na stałą współpracę z nami, tworzymy bezpłatne plany higieny, a dzięki tworzonym przez nas Certyfikatom Higieny i Bezpieczeństwa, pomagamy podnosić wartość ich gabinetów.

Nie tylko prowadzimy sklep, ale także szkolimy personel medyczny i kosmetyczny oraz zawsze chętnie pomagamy w doborze odpowiednich produktów, dopasowanych do potrzeb klienta. Dodatkowo pozostajemy aktywni w social mediach.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych kont na Instagramie, Facebooku oraz LinkedIn.

#
2012
Wrzesień

OŚ CZASU - HISTORIA FIRMY:

Firma rozpoczęła swoją działalność 1 września 2012 roku, pod nazwą EWA-MEDICAL Ewa Stępniewska. Początki bywają trudne. Warto jednak pamiętać, że nawet najwięksi zaczynali podobnie – Jeff Bezos, Steve Jobs, Walt Disney oraz Bill Hewlett, to przykłady, które to potwierdzają.

Rok 2012 był czasem wytężonej pracy oraz ogromnego wysiłku.

# #

Wraz z pierwszą paletą towaru otwierałam pierwszego szampana. Inicjalna transakcja miała miejsce 7 dni od rejestracji firmy, następnie wszystko poszło lawinowo, niczym wykres funkcji wykładniczej. Pojawili się pierwsi pracownicy oraz kluczowe inwestycje – w samochód dostawczy, regały, komputery itd. Decyzje podejmowałam na bieżąco. Jako przykład mogę podać postanowienie o zaistnieniu na rynku i utrzymywaniu trwałych relacji biznesowych z klientami. Udało się to mi zrealizować dzięki uczestnictwu aż w 9 imprezach targowych w ciągu roku.

# # # # #
2014
Grudzień
#

Mój dotychczasowy magazyn szybko stał się zbyt mały w stosunku do potrzeb związanych z rozwojem firmy. Zaczęłam szukać czegoś większego, z obszerniejszą powierzchnią biurową. Udało mi się znaleźć miejsce idealne – było to 21 grudnia 2014 roku.

Na ulicy Międzyleskiej 4 pojawił się 100-metrowy magazyn do wynajęcia.

W nowym biurze mieściły się trzy osoby, a magazyn z czasem zaczął powiększać się o certyfikowane regały. Budowałam także zespół, zatrudniając nowych pracowników.

Z roku na rok pojawiały się także możliwości dalszego powiększania mojego magazynu. Wszystko dzięki utrzymywaniu dobrych relacji z właścicielem wynajmowanego obiektu.

2018
Październik

Z czasem magazyn, w październiku 2018 roku 300-metrowy, zaczął pękać w szwach. Był nadmiernie zatłoczony i przeciążony.

Podjęłam wtedy decyzję o wprowadzeniu nowych technologii, pozwalających na przyspieszenie pracy oraz odciążenie  magazynierów. Niemalże jednocześnie podjęłam także decyzję o organizacji pomieszczeń biurowych.

# #

Jako jedne z pierwszych pojawiły się taśmociąg grawitacyjny oraz stół pakowacza.

Następnie wprowadziłam profesjonalny system pracy na kolektorach, czytnikach kodów kreskowych oraz pełną lokalizację produktów.

Później pojawiła się pełna automatyzacja procesów magazynowo-sprzedażowych.

# # # # # # #

Wszystko to dzięki mojej pracy! Program „Innowacje Magazynowe” uzyskał dofinansowanie unijne.

#

Kolejnym, ważnym krokiem w rozwoju firmy było zatrudnienie przedstawiciela handlowego.
W czasie pandemii postanowiłam pokazywać się w social mediach. Wtedy też powstał mój autorski program, pokazujący szerokość dostępnego asortymentu oraz wiele możliwości zakupowych. Moje filmy, stories i pozostała zawartość była odpowiedzią na brak szansy na uczestnictwo w klasycznych imprezach targowych.

 
REFERENCJE
#
#
#
#
#
#
#
#
#
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl