3M Tegaderm I.V. Advanced - zaawansowany opatrunek mocujący do cewników naczyniowych z technologią komfortowego kleju - DZIECI STARSZE 5,0cm x 5,7cm 1szt

Ocena:
średnia: 3.6
ocen: 5
Szybka dostawa Szybka dostawa
Atrakcyjne ceny Atrakcyjne ceny
Najlepsza jakość Najlepsza jakość
Cena: 7,10 zł 7.10
Cena netto: 6,57 zł
ilość szt
Producent: 3M
Dostępność: 92
Kod produktu: 00000000000000001926
Wysyłka w: 3 dni

Opis

3M Tegaderm I.V. Advanced - zaawansowany opatrunek mocujący do cewników naczyniowych z technologią komfortowego kleju – pediatryczny
  • Zaawansowane mocowanie – odpowiednie wycięcie, rozkładające działające siły ciągnące, oddychająca przezroczysta folia, wzmocnione obrzeże, unikatowy system aplikacji z ramką, laminowane włókninowe paski mocujące, mikro-nacięcia włókniny na obrzeżu pod folią, klej naniesiony w sposób nierównomierny.
  • Technologia komfortowych klejów medycznych – dwa rodzaje nowoczesnych klejów zabezpieczają i stabilizują miejsce wkłucia, zapewniają wysoką przepuszczalność dla pary wodnej przed wilgocią, zabezpieczają przed gromadzeniem się wilgoci pod opatrunkiem, wydłużają czas utrzymywania się opatrunku na skórze oraz zapewniają delikatne odklejanie.
  • Dzięki nowatorskiemu składowi kleju, oraz wysoce oddychającej folii zapewnia doskonałą przylepność i ochronę w przypadku pacjentów diaforetycznych i warunkach wysokiej wilgotności.
  • Konstrukcja opatrunku zapewnia komfort pacjentowi i redukuje do minimum możliwość przypadkowego odklejenia się opatrunku i wysunięcia się cewnika oraz konieczność założenia ponownego wkłucia.
  • Przepuszcza parę wodną i zapewnia większe bezpieczeństwo miejsca aplikacji, jego przeźroczysta formuła umożliwia obserwację rany/wkłucia.
  • Posiada system aplikacji z ramką umożliwia szybką i łatwą aplikację, ramka również zapobiega zlepieniu się opatrunku i przylepianiu do rękawiczek,
  • Posiada metkę do udokumentowania daty założenia opatrunku,
  • Posiada laminowane paski mocujące oraz wzmocnione obrzeże,
  • Może pozostawać na skórze do 7 dni z cewnikiem centralnym.
 
W rozmiarach pediatrycznych są dopasowane rozmiarem i projektem do pacjentów pediatrycznych oraz delikatne dla skóry, co jest szczególnie ważne w przypadku niemowląt i noworodków, zapewniając jednocześnie niezmiennie stabilne mocowanie, kontrolę wilgoci pod opatrunkiem oraz mogą być stosowane na skórze przez 7 dni tak, jak w przypadku pozostałych opatrunków z linii zaawansowanych opatrunków mocujących.

Wodoodporny, niezawierający lateksu i jałowy opatrunek ma wzmocnienie z miękkiej tkaniny w celu zmniejszenia ryzyka odklejania się krawędzi.

Wysoki współczynnik przepuszczalności pary wodnej (Moisture Vapor Transmission Rate — MVTR) przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi, w tym płynami, bakteriami i wirusami³¹

Zapewnia zaawansowane mocowanie cewników naczyniowych obwodowych i centralnych³¹


 

Opakowanie: 1 sztuka (zapakowana sterylnie)

Opakowanie zbiorcze: 100 sztuk

Opinie o produkcie (0)

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl